APIE BANKĄ

 

TF bank AB buvo įkurtas Švedijoje 1987 m., siekiant suteikti galimybę klientams apmokėti pirkinius. Po kurio laiko TF Bank AB grupė išplėtė savo paslaugų spektrą ir geografiją. Daugiau informacijos apie TF Bank AB tarptautinę veiklą galima rasti pagrindiniame TF Bank Group puslapyje.

TF Bank AB yra registruotas Švedijoje ir jį kontroliuoja Švedijos finansų priežiūros tarnyba Finansinspektionen. Visą informaciją apie TF Bank AB registraciją taip pat galite rasti Finansinspektion pagrindiniame puslapyje.

Lietuvoje TF bank AB teikia vartojimo paskolas nuo 2018 m. pavasario, vadovaudamasis laisve teikti paslaugas EEZ. Informacija apie TF bank AB kaip Lietuvos paslaugų teikėjo registravimą iš EEZ pateikiama Lietuvos banko pagrindiniame puslapyje.

 

MŪSŲ PASKOLA

 

TF bank AB verslo modelis grindžiamas atsakingu skolinimu. Paskolos sprendimas priimamas atidžiai išanalizavus tiek vidinius, tiek išorinius informacijos šaltinius.

Mes suteikiame tokio dydžio paskolą, kurią manome, kad klientas sugebės grąžinti.

TF bank AB tikslas - teikti lanksčias paskolas, kurių sąlygos yra skaidrios, aiškios ir suprantamos.

TF Bank AB teikia tik vartojimo paskolas, kurių paskirtis yra namų gerinimui, dideliems pirkiniams įsigyti ar kitiems svarbiems tikslams įgyvendinti.